Bu web sitesi sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitemizde en iyi deneyimleri yaşamanız için çerezleri kullanır.

Reddet Kabul Et
Turan Plastik Ambalaj İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi
우리에 대해

Tarihimiz 1988 yılında küçük bir Anadolu şehri olan Konya’da, Hasan Turan’ın girişimci liderliğiyle başlamıştır. Süreç içerisinde ürün inovasyonu, müşteri odaklılık ve stratejik büyüme alanlarında attığı adımlarla kurumsal yapısını zenginleştirmiştir. Bu zenginlik doğrultusunda, en modern yönetim ve üretim standartlarının benimsenmesiyle, yalnız ülkemizde değil dünyanın yaklaşık 40 ülkesinde Turan Plastik markasının globalleşme başarısını gösterdiğimizden dolayı gururluyuz. Tüketici içgörüsünü okuyabilme, fikir, tasarım ve üretim konularındaki uzmanlığımızla birlikte ürün geliştirme sürecinin her aşamasında müşterilerimizi destekleyebilme kabiliyetimiz; teknolojiye ve personele yaptığımız yatırımlarımız, sektörün ülkemizdeki liderlerinden birisi olmamızı sağlamıştır. Müşterilerimizin hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olacak "koruyucu ambalaj" çözümleri sunmayı; her zaman ilerlemeyi, sektörümüzü geliştirmeyi ve büyümesine katma değer oluşturmayı başarabilmek adına müşterilerimizle, meslektaşlarımızla ve sanayi birliklerimizle ortak hareket ediyoruz. Hâli hazırda doğal yaşamı etkileyen ürünler üretiyoruz; fonksiyonel gereksinimleri karşılarken tasarımları optimize etmek, çevreye daha duyarlı malzemeleri ve verimli üretim yöntemlerini seçmek ürün geliştirme sürecimizin bir parçası olmuştur. Bunun yanında sürdürülebilir bir gelecek için enerji verimliliğini maksimum seviyeye çıkarma düşüncesiyle elektrik, gaz ve su israfını en alt düzeye indirmeye gayret ederek, çalışanlarımızı eğitiyor ve hammadde gibi kaynaklarımızın kullanımını kontrol altında tutuyoruz. Ayrıca ambalajlarımızın geri dönüştürülebilir olmasına önem gösteriyor, geri dönüştürülen plastikleri farklı değerli uygulamalarda kullanmak ve geri dönüşüm oranını artırmak için çeşitli özel müteşebbisler ile çalışmaya devam ediyoruz. Yeni olasılıkları hayal ederek tesisimizi güncel kalite sertifikaları ve BRC Sertifikası ile belgelendirerek kalite yönetim sistemimizi başarıyla sürdürmekteyiz. Ürettiğimiz her bir ambalajı titizlikle kontrol ve test etmekteyiz. Müşterilerimiz ürünlerimizden herhangi birisini kullandığında, tüketicisine kusursuz bir kullanım deneyimi sağlayacak ve böylece tüketicide tekrar satın alma isteği uyandıracaktır. Turan Plastik olarak gelişme misyonumuz; süreçlerimizi optimize ederek, sürdürülebilirlik girişimlerimizi geliştirerek, müşterilerimize yüksek kaliteli ürün ve hizmetleri sunarak, yenilikçi ambalaj çözümlerini devam ettirmektir.

제품 브랜드

TURAN

수출하는 나라들
이스라엘 우즈베키스탄 이라크 구 유고슬라비아 마케도니아 공화국 영국 보스니아 헤르체고비나 팔레스타인 수단 키프로스 이집트 가나 사우디아라비아 그루지야 아프가니스탄 투르크메니스탄 카자흐스탄 알바니아 요르단 그리스 카타르 나이지리아 키르기스스탄 러시아 아랍에미리트 예멘 오만 모로코 불가리아 미국 세르비아 폴란드
구매한 원자재
플라스틱 폴 리 프로필 렌
연산 능력
48.000.000 Adet