언어 선택
Firmamı Nasıl Eklerim?

Proje hakkında bilmek istediklerinize bu sayfadan da ulaşabilirsiniz. Eğer daha fazla bilgi edinmek isterseniz lütfen aşağıdaki formdan bizimle irtibata geçiniz. Size en kısa sürede dönüş yapılacaktır.

1. Talep Formu Doldurun

Firmanızın Konya İmalat Sanayi Envanterinde yer almasını istiyorsanız sayfanın en altında yer alan başvuru ön talep formunu eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. Ön talep formunuz bize ulaştıktan sonra değerlendirmeye alınacaktır ve size geri dönüş sağlanacaktır.

2. Mailinizi Kontrol Edin

Ön başvuru formunu doldurup gönderdikten sonra sistemimiz tarafından formda yazmış olduğunuz e-mail adresinize bir e-mail gelecek. Söz konusu e-mail elinize ulaşmazsa spam kutunuzu kontrol etmenizi öneririz. Spam kutusunda da e-mail yoksa destek sayfasında yer alan iletişim bilgilerimizden bize dönüş sağlayabilirsiniz.

2. Gönderdiğimiz Mailden Bilgilerinizi Doldurun

Gelen e-mailde ‘Firma Bilgi Güncelleme Formu’ linki bulunacak. Bu linke tıklayıp istenilen bilgileri eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. Bu sizin firmanıza özel oluşturulan veri yükleme ekranıdır. Hem masaüstü hem mobil cihazlardan bu ekrana ulaşabilirsiniz. Verileri eksiksiz doldurduktan sonra firmanız veri tabanında onaylanmak üzere işleme alınacak ve size geri dönüş sağlanacaktır.