Bu web sitesi sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitemizde en iyi deneyimleri yaşamanız için çerezleri kullanır.

Reddet Kabul Et
من نحن

Tarihimiz 1988 yılında küçük bir Anadolu şehri olan Konya’da, Hasan Turan’ın girişimci liderliğiyle başlamıştır. Süreç içerisinde ürün inovasyonu, müşteri odaklılık ve stratejik büyüme alanlarında attığı adımlarla kurumsal yapısını zenginleştirmiştir. Bu zenginlik doğrultusunda, en modern yönetim ve üretim standartlarının benimsenmesiyle, yalnız ülkemizde değil dünyanın yaklaşık 40 ülkesinde Turan Plastik markasının globalleşme başarısını gösterdiğimizden dolayı gururluyuz. Tüketici içgörüsünü okuyabilme, fikir, tasarım ve üretim konularındaki uzmanlığımızla birlikte ürün geliştirme sürecinin her aşamasında müşterilerimizi destekleyebilme kabiliyetimiz; teknolojiye ve personele yaptığımız yatırımlarımız, sektörün ülkemizdeki liderlerinden birisi olmamızı sağlamıştır. Müşterilerimizin hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olacak "koruyucu ambalaj" çözümleri sunmayı; her zaman ilerlemeyi, sektörümüzü geliştirmeyi ve büyümesine katma değer oluşturmayı başarabilmek adına müşterilerimizle, meslektaşlarımızla ve sanayi birliklerimizle ortak hareket ediyoruz. Hâli hazırda doğal yaşamı etkileyen ürünler üretiyoruz; fonksiyonel gereksinimleri karşılarken tasarımları optimize etmek, çevreye daha duyarlı malzemeleri ve verimli üretim yöntemlerini seçmek ürün geliştirme sürecimizin bir parçası olmuştur. Bunun yanında sürdürülebilir bir gelecek için enerji verimliliğini maksimum seviyeye çıkarma düşüncesiyle elektrik, gaz ve su israfını en alt düzeye indirmeye gayret ederek, çalışanlarımızı eğitiyor ve hammadde gibi kaynaklarımızın kullanımını kontrol altında tutuyoruz. Ayrıca ambalajlarımızın geri dönüştürülebilir olmasına önem gösteriyor, geri dönüştürülen plastikleri farklı değerli uygulamalarda kullanmak ve geri dönüşüm oranını artırmak için çeşitli özel müteşebbisler ile çalışmaya devam ediyoruz. Yeni olasılıkları hayal ederek tesisimizi güncel kalite sertifikaları ve BRC Sertifikası ile belgelendirerek kalite yönetim sistemimizi başarıyla sürdürmekteyiz. Ürettiğimiz her bir ambalajı titizlikle kontrol ve test etmekteyiz. Müşterilerimiz ürünlerimizden herhangi birisini kullandığında, tüketicisine kusursuz bir kullanım deneyimi sağlayacak ve böylece tüketicide tekrar satın alma isteği uyandıracaktır. Turan Plastik olarak gelişme misyonumuz; süreçlerimizi optimize ederek, sürdürülebilirlik girişimlerimizi geliştirerek, müşterilerimize yüksek kaliteli ürün ve hizmetleri sunarak, yenilikçi ambalaj çözümlerini devam ettirmektir.

العلامة التجارية للمنتج

TURAN

الدول الذي يتم التصدير اليها
إسرائيل أوزبكستان العراق مقدونيا، جمهورية يوغوسلافيا السابقة انجلترا البوسنة والهرسك فلسطين سودان القبرص ذرة غانا المملكة العربية السعودية جورجيا أفغانستان تركمانستان قازاقستان ألبانيا الأردن اليونان قطر نيجيريا قيرقيزيا روسيا الإمارات العربية المتحدة اليمن عمان المغرب بلغاريا الولايات المتحدة الأمريكية صربيا بولندا
المواد الاولية الذي تم شراؤها
بلاستيك البولي بروبلين
سعة الانتاج السنوي
48.000.000 Adet