Bu web sitesi sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitemizde en iyi deneyimleri yaşamanız için çerezleri kullanır.

Reddet Kabul Et
من نحن
Ticaret hayatına 1986 yılında sığır bağırsağı üretimi ile başlayan Akşeker Group müşteri memnuniyetinden taviz vermeden, yılların getirdiği tecrübe ve birikimlerini hizmete dönüştürmekte ve bunu tüm dünya ile paylaşmaktadır. INSCA üyesi olan Akşeker Group, Türkiye içerisinde Adana, Gaziantep, İstanbul, Konya, Karaman, Nevşehir, Denizli, Antalya, Kayseri ve Bursa illerinde faaliyet gösteren toplam 13 tesisi ile Almanya, Avusturya, İsviçre ve İspanya başta olmak üzere tüm Avrupa ve Uzakdoğu ülkelerine ürün ihraç etmektedir. Akşeker tarafından tüm gıda endüstrisinin standartlarına uygun ve hiçbir kimyasal madde kullanılmadan üretilen doğal sosis – sucuk kılıfları, iç yağı, et yağı ve böbrek yağı profesyonel sosis – sucuk imalatçıları tarafından hem yurtiçinde hem de yurtdışında tercih edilmektedir. Ayrıca ürün gamında sabun ve hayvan yemi için erimiş yağ, kokoreç, köpek maması ve ham deri bulunmaktadır.
الدول الذي يتم التصدير اليها
البرازيل إسبانيا
الدول الذي يتم التصدير اليها
دول الشرق الأوسط توغو غانا ساحل العاج بوتسوانا تنزانيا ليبيريا غامبيا المغرب بينين العراق تونس الولايات المتحدة الأمريكية كندا عمان قطر الكويت البحرين الجمهورية العربية السورية الجزائر جورجيا سيراليون ساو تومي وبرينسيبي الصين هونغ كونغ فيتنام تايوان، جمهورية الصين الشعبية تايلاند ماليزيا أندونيسيا الفلبين الغابون جمهورية الكونغو الديمقراطية جنوب الأفريقيا كينيا موزمبيق ذرة أثيوبيا سودان الجماهيرية العربية الليبية لبنان غينيا آذربيجان
الشركات المشابهة