Bu web sitesi sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitemizde en iyi deneyimleri yaşamanız için çerezleri kullanır.

Reddet Kabul Et

Akşeker Tarım Et Entegre Tesisleri Nakliye Gıda İthalat İhracat Anonim Şirketi

SOBRE NOSOTROS
Ticaret hayatına 1986 yılında sığır bağırsağı üretimi ile başlayan Akşeker Group müşteri memnuniyetinden taviz vermeden, yılların getirdiği tecrübe ve birikimlerini hizmete dönüştürmekte ve bunu tüm dünya ile paylaşmaktadır. INSCA üyesi olan Akşeker Group, Türkiye içerisinde Adana, Gaziantep, İstanbul, Konya, Karaman, Nevşehir, Denizli, Antalya, Kayseri ve Bursa illerinde faaliyet gösteren toplam 13 tesisi ile Almanya, Avusturya, İsviçre ve İspanya başta olmak üzere tüm Avrupa ve Uzakdoğu ülkelerine ürün ihraç etmektedir. Akşeker tarafından tüm gıda endüstrisinin standartlarına uygun ve hiçbir kimyasal madde kullanılmadan üretilen doğal sosis – sucuk kılıfları, iç yağı, et yağı ve böbrek yağı profesyonel sosis – sucuk imalatçıları tarafından hem yurtiçinde hem de yurtdışında tercih edilmektedir. Ayrıca ürün gamında sabun ve hayvan yemi için erimiş yağ, kokoreç, köpek maması ve ham deri bulunmaktadır.
PAÍSES IMPORTADOS
Brasil España
PAÍSES EXPORTADOS
Países de Medio Oriente Togo Ghana Costa de Marfil Botswana Tanzania Liberia Gambia Marruecos Benín Irak tunecino Estados Unidos de America Canadá Omán Katar Kuwait Bahrein República Árabe Siria Argelia Georgia Sierra Leona Santo Tomé y Príncipe China Hong Kong vietnamita Taiwán, República Popular de China Tailandia Malasia Indonesia Filipinas Gabón República Democrática del Congo Sudáfrica Kenia Mozambique Egipto Etiopía Sudán Jamahiriya Árabe Libia Líbano Guinea Azerbaiyán
EMPRESAS SIMILARES