Bu web sitesi sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitemizde en iyi deneyimleri yaşamanız için çerezleri kullanır.

Reddet Kabul Et
À PROPOS DE NOUS
Ticaret hayatına 1986 yılında sığır bağırsağı üretimi ile başlayan Akşeker Group müşteri memnuniyetinden taviz vermeden, yılların getirdiği tecrübe ve birikimlerini hizmete dönüştürmekte ve bunu tüm dünya ile paylaşmaktadır. INSCA üyesi olan Akşeker Group, Türkiye içerisinde Adana, Gaziantep, İstanbul, Konya, Karaman, Nevşehir, Denizli, Antalya, Kayseri ve Bursa illerinde faaliyet gösteren toplam 13 tesisi ile Almanya, Avusturya, İsviçre ve İspanya başta olmak üzere tüm Avrupa ve Uzakdoğu ülkelerine ürün ihraç etmektedir. Akşeker tarafından tüm gıda endüstrisinin standartlarına uygun ve hiçbir kimyasal madde kullanılmadan üretilen doğal sosis – sucuk kılıfları, iç yağı, et yağı ve böbrek yağı profesyonel sosis – sucuk imalatçıları tarafından hem yurtiçinde hem de yurtdışında tercih edilmektedir. Ayrıca ürün gamında sabun ve hayvan yemi için erimiş yağ, kokoreç, köpek maması ve ham deri bulunmaktadır.
PAYS IMPORTÉS
Brésil Espagne
PAYS EXPORTÉS
Pays du Moyen-Orient Togo Ghana Côte d'Ivoire Botswana République-Unie de Tanzanie Liberia Gambie Maroc Bénin Irak Tunisie Etats-Unis Canada Oman Qatar Koweït Bahrein République Arabe Syrienne Algérie Géorgie Sierra Leone Sao Tomé-et-Principe Chine Hong Kong Viêt Nam Province de Taiwan, République Populaire de Chine Thaïlande Malaisie Indonésie Philippines Gabon République Démocratique du Congo Afrique du Sud Kenya Mozambique Egypte Ethiopie Soudan Jamahiriya Arabe Libyenne Liban Guinée Azerbaïdjan
ENTREPRISES SIMILAIRES