Bu web sitesi sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitemizde en iyi deneyimleri yaşamanız için çerezleri kullanır.

Reddet Kabul Et
ÜBER UNS
Ticaret hayatına 1986 yılında sığır bağırsağı üretimi ile başlayan Akşeker Group müşteri memnuniyetinden taviz vermeden, yılların getirdiği tecrübe ve birikimlerini hizmete dönüştürmekte ve bunu tüm dünya ile paylaşmaktadır. INSCA üyesi olan Akşeker Group, Türkiye içerisinde Adana, Gaziantep, İstanbul, Konya, Karaman, Nevşehir, Denizli, Antalya, Kayseri ve Bursa illerinde faaliyet gösteren toplam 13 tesisi ile Almanya, Avusturya, İsviçre ve İspanya başta olmak üzere tüm Avrupa ve Uzakdoğu ülkelerine ürün ihraç etmektedir. Akşeker tarafından tüm gıda endüstrisinin standartlarına uygun ve hiçbir kimyasal madde kullanılmadan üretilen doğal sosis – sucuk kılıfları, iç yağı, et yağı ve böbrek yağı profesyonel sosis – sucuk imalatçıları tarafından hem yurtiçinde hem de yurtdışında tercih edilmektedir. Ayrıca ürün gamında sabun ve hayvan yemi için erimiş yağ, kokoreç, köpek maması ve ham deri bulunmaktadır.
LÄNDER AUS DEN IMPORTIERT WIRD
Brasilien Spanien
LÄNDER IN DIE EXPORTIERT WIRD
Länder des Nahen Ostens Togo Ghana Elfenbeinküste Botswana Tansania Liberia Gambia Marokko Benin Irak Tunesien Vereinigten Staaten von Amerika Kanada Oman Katar Kuwait Bahrein Arabische Republik Syrien Algerien Georgien Sierra Leone São Tomé und Príncipe China Hong Kong Vietnam Taiwan, Volksrepublik China Thailand Malaysia Indonesien Philippinen Gabon Demokratische Republik Kongo Südafrika Kenia Mozambique Ägypten Äthiopien Sudan Libyen Arabische Jamahiriya Libanon Guinea Azerbaycan
ÄHNLICHE FIRMEN