Bu web sitesi sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitemizde en iyi deneyimleri yaşamanız için çerezleri kullanır.

Reddet Kabul Et

Akşeker Tarım Et Entegre Tesisleri Nakliye Gıda İthalat İhracat Anonim Şirketi

우리에 대해
Ticaret hayatına 1986 yılında sığır bağırsağı üretimi ile başlayan Akşeker Group müşteri memnuniyetinden taviz vermeden, yılların getirdiği tecrübe ve birikimlerini hizmete dönüştürmekte ve bunu tüm dünya ile paylaşmaktadır. INSCA üyesi olan Akşeker Group, Türkiye içerisinde Adana, Gaziantep, İstanbul, Konya, Karaman, Nevşehir, Denizli, Antalya, Kayseri ve Bursa illerinde faaliyet gösteren toplam 13 tesisi ile Almanya, Avusturya, İsviçre ve İspanya başta olmak üzere tüm Avrupa ve Uzakdoğu ülkelerine ürün ihraç etmektedir. Akşeker tarafından tüm gıda endüstrisinin standartlarına uygun ve hiçbir kimyasal madde kullanılmadan üretilen doğal sosis – sucuk kılıfları, iç yağı, et yağı ve böbrek yağı profesyonel sosis – sucuk imalatçıları tarafından hem yurtiçinde hem de yurtdışında tercih edilmektedir. Ayrıca ürün gamında sabun ve hayvan yemi için erimiş yağ, kokoreç, köpek maması ve ham deri bulunmaktadır.
수입하는 나라들
브라질 스페인
수출하는 나라들
중동 국가 토고 가나 코트디부아르 보츠와나 탄자니아 공화국 라이베리아 감비아 모로코 베냉 이라크 튀니지 미국 캐나다 오만 카타르 쿠웨이트 바레인 시리아 아랍 공화국 알제리 그루지야 시에라리온 상 토메와 프린시페 중국 홍콩 베트남 대만 성, 중화인민공화국 태국 말레이시아 인도네시아 필리핀 가봉 콩고 민주 공화국 남아프리카 공화국 케냐 모잠비크 이집트 에티오피아 수단 리비아 아랍 자마히리야 레바논 기니 아제르바이잔