Bu web sitesi sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitemizde en iyi deneyimleri yaşamanız için çerezleri kullanır.

Reddet Kabul Et
О НАС
Ticaret hayatına 1986 yılında sığır bağırsağı üretimi ile başlayan Akşeker Group müşteri memnuniyetinden taviz vermeden, yılların getirdiği tecrübe ve birikimlerini hizmete dönüştürmekte ve bunu tüm dünya ile paylaşmaktadır. INSCA üyesi olan Akşeker Group, Türkiye içerisinde Adana, Gaziantep, İstanbul, Konya, Karaman, Nevşehir, Denizli, Antalya, Kayseri ve Bursa illerinde faaliyet gösteren toplam 13 tesisi ile Almanya, Avusturya, İsviçre ve İspanya başta olmak üzere tüm Avrupa ve Uzakdoğu ülkelerine ürün ihraç etmektedir. Akşeker tarafından tüm gıda endüstrisinin standartlarına uygun ve hiçbir kimyasal madde kullanılmadan üretilen doğal sosis – sucuk kılıfları, iç yağı, et yağı ve böbrek yağı profesyonel sosis – sucuk imalatçıları tarafından hem yurtiçinde hem de yurtdışında tercih edilmektedir. Ayrıca ürün gamında sabun ve hayvan yemi için erimiş yağ, kokoreç, köpek maması ve ham deri bulunmaktadır.
ИМПОРТИРОВАННЫЕ СТРАНЫ
Бразилия Испания
ЭКСПОРТИРОВАННЫЕ СТРАНЫ
Страны Ближнего Востока Того Гана Кот-д'Ивуар Ботсвана Танзания Либерия Гамбия Марокко Бенин Ирак Тунис Соединенные Штаты Америки Канада Оман Катар Кувейт Бахрейн Сирийская Арабская Республика Алжир Грузия Сьерра-Леоне Сан-Томе и Принсипи Китай Гонконг Вьетнам Тайвань,Китайская Народная Республика Таиланд Малайзия Индонезия Филиппины Габон Демократическая Республика Конго Южная Африка Кения Мозамбик Египет Эфиопия Судан Ливийская Арабская Джамахирия Ливан Гвинея Азербайджан
ПОХОЖИЕ КОМПАНИИ